Вам потрібна мишка, якою можна користуватися годинами без яких-небудь незручностей та напруги? Розробляючи наш новий продукт, ми врахували таку потребу геймерів. Маючи зручну, універсальну форму, а також легку вагу всього в 94 грами, DM2 Comfy завжди буде продовженням вашої руки, а не чужорідним пристроєм в ній. Форма мишки була вибрана не випадково. Вона була створена за участю професійних експертів зі світу комп'ютерних ігор й отримала схвалення досвідчених геймерів. Безліч гравців, що протестували DM2 Comfy, були в захваті від неї. Приєднавшись до процесу, вони допомогли нам в розробці кожної деталі, включаючи габарити миші. Підбивати підсумки, ми визначили оптимальні розміри відповідні для більшості геймерів: 131мм х 39мм х 84мм. Такі параметри забезпечують комфортне розміщення в долоні та позбавляють руку від найменших незручностей. Якщо вам потрібна універсальна мишка для багатогодинного використання, ваш вибір - DM2 Comfy!

Тепер в улюблених іграх можна не перейматись за точність пострілу або удару, оскільки ви озброєні оптичним сенсором Pixart 3310, ваша миша стає найпотужнішою зброєю у ваших долонях. У Dream Machines принципово відмовилися від використання недорогих сенсорів, адже ми хотіли створити продукт, яким ви могли б пишатись. Наші фахівці пропрацювали незлічену кількість часу, доводячи найтонші налаштування до досконалості. Цей найкращий у своєму роді сенсор створений для максимальної чіткості рухів, високої швидкості переміщення й можливості прицілювання з точністю до пікселя. При цьому мінімізовані акселерація, автокорекція та згладжування. Враховуючи всі ці характеристики, а також частоту звернення в 1000Гц та дистанцію відриву в 1,8 мм, DM2 Comfy має невичерпний арсенал інструментів для перемоги у будь-якому матчі.

Використання ідеального сенсора - це ще далеко не все. Наступною нашою метою стало впровадження найсучасніших компонентів та їх оптимальне налаштування під потреби геймерів. Найважливішими з таких нововведень стали:

ДИСТАНЦІЯ ВІДРИВУ Ми оптимально налаштували цей параметр для ігрового процесу, ідеальним виявилось значення в 1,8 мм. Будь цей допуск вищий, ви б не були застраховані від руху курсора в найвідповідальніший момент. Ми хочемо, щоб ви з легкістю контролювали абсолютно все, що відбувається в грі.

АКСЕЛЕРАЦІЯ Відключена. Чому? Відповідь проста! Ця опція корисна при роботі з офісними програмами, коли важливо швидко переміщати курсор з центру монітора до його краю. Безумовно, це зручно для згортання вікна, але для гравців - означає зниження влучності. Ви просто не можете передбачити де буде знаходитись приціл при швидкому русі мишею по килимку. Це зовсім не те, що треба, коли на кону перемога.

АВТОКОРЕКЦІЯ РУХУ КУРСОРА Так само відключена. Як і у випадку з акселерацією, ця функція корисна, наприклад, для користувачів графічного редактора Paint, оскільки вона може допомогти намалювати пряму лінію. Проте, якщо ви геймер, то точний відгук курсора на щонайменший рух миші вправо або вліво може зіграти критичну роль.

ЗГЛАДЖУВАННЯ Максимально знижено. Це ще одна функція, що інтерполює ваші рухи, щоб замаскувати лаги сенсора. Пригальмовування в нашій миші зведене до нуля, тому повноцінна функція згладжування просто не має сенсу. Простіше кажучи, ви не помітите нічого, окрім абсолютно точної передачі на екран рухів вашої миші по килимку.

Це дійсно швидка мишка. Лаги зведені до абсолютного мінімуму, а швидкість "викручена" до межі. Виробник сенсора гарантує швидкість в 3,3 м/с, але ми змогли збільшити її до 4,0 м/с. Завдяки цьому, ви можете буди впевнені, що мишка не підведе вас у найвідповідальніший момент гри.

Ми знаємо, що софт іноді може зламати вам голову, дратувати й навіть не давати пристрою коректно працювати. DM2 дозволяє перемкнутися з піксельного прицілювання в режимі 400 DPI на блискавичну швидкість в 5000 DPI натисненням всього однієї кнопки. Усі п'ять установок DPI повністю адаптовані під сенсор PMW3310, таким чином, не виникає проблем з інтерполяцією, тремтінням або "глюками" устаткування. Ви можете просто серфити в інтернеті, грати з друзями через мережу або брати участь в онлайн турнірі, потрібний DPI вибирається миттєво, одним натисненням.

Покриття корпусу DM2 Comfy виконане з приємного на дотик прогумованого матеріалу, що забезпечує найміцніший хват під час гри. Ми також випробували і підтвердили ефективність нашого спеціального покриття, що дозволяє комфортно використовувати мишку як сухими, так і вологими руками. Адже ми знаємо, що інтенсивна гра, як і будь-який інший спорт, що вимагає великої концентрації, викликає потовиділення.

Чотири великих тефлонових слайдери дозволяють DM2 легко ковзати по будь-якій поверхні, зберігаючи при цьому повний контроль над процесом гри. Вони спроектовані так, щоб максимально знизити тертя та зберегти управління.

Ми знаємо, що інтенсивне використання може привести до зносу й стирання тефлонових ніжок. Ми потурбувалися про це й укомплектували кожну DM2 додатковим набором слайдерів.

Ми знаємо, що геймери клікають кнопки миші дуже інтенсивно. Але наша мишка повинна служити неймовірно довго! Легендарні перемикачі OMRON на 20 мільйонів кліків - ще один з найважливіших компонентів DM2. Вони встановлені як в праву, так і в ліву кнопку, таким чином, під вашими пальцями виявляються зручні та практично вічні перемикачі.

Комфортно розташовані бічні кнопки також готові до будь-яких випробувань і розраховані на 3 мільйони кліків. Скролл, обладнаний перемикачем TTC з життєвим циклом в три мільйони кліків, встановлений жорстко і глибоко, щоб уникнути випадкових натиснень які здатні зашкодити ходу гри. Ці кнопки готові витримати натиск найсерйозніших професійних гравців.

DM2 вже у продажу! Dream Machines з гордістю представляє свою першу мишку яка вже встигла завоювати популярність. Вона має зручну універсальну форму, бездоганний сенсор, ідеальне для долоні покриття й довговічні перемикачі. Миша вашої мрії чекає на вас!

Model DM2 COMFY MOUSE
Наявність Немає на складі
Ціна 999 UAH
Специфікації
Максимальна швидкість 4.0 m/s
Частота відгуку 1000 Hz
Перемикачі 7 Кнопки + Scroll
Сенсор Оптичний PMW3310DH
USB Позолочений
DPI 400, 800, 1600, 3200, 5000
(LOD) Дистанція відриву ~1.8 mm
Ліва кнопка Omron 20.000.000 натискань
Права кнопка Omron 20.000.000 натискань
Бокові кнопки 3.000.000 натискань
Скролл TCC 3.000.000 натискань
Розмір 131 х 84 х 39 mm
Вага 94 g (Без кабелю)
Кабель Плетений шнур (1.8 m)
Підсвічування DM logo
Покриття Матовий
Вміст Мишка, інструкція, Додаткові слайдери