Нашим пріоритетом є ведення бізнесу без шкоди для навколишнього середовища, та дотримання правил поводження з відходами електричного та електронного обладнання. Кожен з нас є споживачем електричного та електронного обладнання, а отже кожен з нас має відповідати за небезпечні для людини та навколишнього середовища прилади та відходи! Здебільшого, використовуване обладнання є цінним матеріалом, з якого ми можемо відновити сировину, таку як мідь, олово, скло, залізо і навіть золото та срібло.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИСТЕМУ ЗБОРУ ВІДХОДІВ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТА ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛАДНАННЯ.
1. ЗАЛИШАЙТЕ ВИКОРИСТАНЕ ОБЛАДНАННЯ В МАГАЗИНІ, ДЕ ВИ КУПУЄТЕ НОВИЙ ПРИСТРІЙ.
У кожному магазині є можливість безкоштовно віддати своє старе обладнання, якщо ви купуєте там нове обладнання того ж типу та що виконує ту саму функцію.
2. ЗАЛИШАЙТЕ НЕВЕЛИКУ ТА ВИКОРИСТАНУ ТЕХНІКУ У ВЕЛИКОМУ СУПЕРМАРКЕТІ, НЕ КУПУЮЧИ НОВУ.
Магазини які продають обладнання, призначене для домогосподарств, розміром не менше 400 м2, повинні безкоштовно приймати використану одиницю обладнання, якщо жодна з її сторін не перевищу 25 см, без обов'язку купівлі нового приладу.
3. ВІДДАВАЙТЕ ВІДХОДИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТА ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛАДНАННЯ В МІСЦІ ДОСТАВКИ.
Дистриб'ютор, який надає покупцеві обладнання, зобов'язаний безкоштовно забирати використану побутову техніку на місці доставки цього обладнання, за умови, що використане обладнання є такого ж типу та виконує ті ж функції, що й обладнання яке дистриб'ютор надає покупцю.
4. ВІДНЕСІТЬ ВАШУ ТЕХНІКУ ДО МІСЦЯ ЗБОРУ ВИКОРИСТАНОГО ОБЛАДНАННЯ.
Information on the nearest location can be found on the municipal website or bulletin board of the municipal office, as well as in www.remondis-electro.plwww.remondis-electro.pl
5. ЗАЛИШТЕ ОБЛАДНАННЯ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ.
Якщо ремонт обладнання є невигідним або неможливим з технічних причин, сервісна служба зобов'язана прийняти це обладнання безкоштовно. Зібране таким чином обладнання переходить на спеціалізовану фабрику з переробки, де в першу чергу з нього будуть вилучені небезпечні компоненти. Інші елементи будуть підлягати процесу відновлення та переробки. Кожен пристрій, який живиться від електрики або батарей, повинен бути позначений символом "перекресленого кошика". У кожному магазині є можливість безкоштовно віддати своє старе обладнання, якщо ви купуєте там нове обладнання того ж типу та що виконує ту саму функцію.
ВАЖЛИВО!
Не викидайте використане обладнання разом з іншими відходами! Правильне поводження з використаним обладнанням запобігає потенціально негативним наслідкам для навколишнього середовища та здоров'я людей. У той же час ми заощаджуємо природні ресурси Землі, використовуючи ресурси, отримані при переробці нашого старого обладнання.