DM PAD XXL

Ігровий килимок DM PAD XXL дозволить вам максимально використати настільний простір. Це один з найбільших ігрових килимків на ринку. Понад метр довжиною! Більше не втрачай контроль над курсором навіть під час найвибагливіших боїв. DM PAD XXL - це остаточне рішення!

Створенний для гравців

Незалежно від налаштувань ноутбука або мишки, наш DM PAD XXL не обмежує Вас! Це один з небагатьох килимків для геймерів шириною більше ніж 1 м. Розміри 1200x600мм дають Вам повну свободу в просторі і діях. Ви не повинні думати про те, де закінчується Ваш ігровий килимок, і можете повністю зосередитись на грі.

Повний контроль

Відповідно гладка поверхня забезпечує ідеальний контроль над ігровою мишкою - вона адаптована до змін швидкості рухів, що характеризує FPS ігри. Як і для динамічних боїв , так і для точного прицілювання, характерного для таких ігор, як CS:GO, чудово пасує DM PAD XXL

Швидкість та точність – Ваш успіх під час гри

Завдяки справді величезним розмірам DM PAD XXL Ви можете бути впевнені, що Вам не бракуватиме місця для гри! Такий великий килимок чудово підходить для поєдинку з друзями.

Багатошаровий матеріал високої якості

Ігровий килимок DM PAD XXL виготовлений з мікрофібри найвищої якості. Плюсом є акуратно і якісно прошиті краї та прогумований низ килимка , завдяки якому поверхня не ковзає по робочому столі

Пролив напій? Не біда!

DM PAD XXL обладнаний вологостійким покриттям. Тепер ви можете не турбуватись через пролиту на стіл воду. Спеціальна обробка запобігає вбиранню води в матеріал килимка. Досить тільки змахнути воду, без будь-якої шкоди для матеріалу DM PAD XXL.

Ідеальна товщина в 3 міліметри - отримуйте те, чого потребуєте.

Ми запитали у геймерів, якою має бути ідеальна товщина ігрового килимка. Адже більшість пропозицій на ринку варіюються від 1 до 7 міліметрів. Ми з'ясували, що ідеальна товщина для міцності та еластичності знаходиться десь посередині. Саме тому у DM PAD XXL вона складає оптимальні 3мм.

*Ми не рекомендуємо обливати або занурювати Ваш килимок в будь-які напої. Ми також радимо Вам не пірнати з ним. Не рекомендуємо грати на мокрому килимку, тому висушіть його, перш ніж почати використовувати за призначенням знову.

НаявністьНа складі
Ціна1299 UAH
Матеріал Мікрофібра
Розміри 1200x600x3 мм / 47.2x23.6x0.11″
Основа Антиковзаюче покриття
Колір Чорний
Краї Прошитий
Вологозахищений Так
Сумісні з Лазерні та оптичні сенсори
Оптимізований для Швидкість і контроль