DM PAD L

Зустрічайте нашу найсвіжішу новинку - DM PAD! Впродовж декількох місяців ми спілкувалися з експертами ігрового світу, щоб з'ясувати найважливіші для гравців параметри килимків для миші. Після тисяч годин роботи та безлічі прототипів, ми створили DM PAD - найдосконаліший килимок для миші на ринку. Він є сукупністю всього, що ви потребуєте при використанні своєї улюбленої мишки. Кожному геймеру вкрай важлива висока швидкість, що не погіршує при цьому контроль в грі, - саме цього дозволяє добитися DM PAD. Відчуй ігровий процес на абсолютно новому рівні завдяки DM PAD! Доступний тепер у трьох варіантах розміру : L, XL та XL.

Створений для ігор

DM PAD ідеально підходить як для сенсорних, так і для оптичних мишок. Нарешті ви зможете використати свою улюблену ігрову мишку на поверхні найвищої якості, що гідна вашої уваги.

Тотальний контроль

DM PAD обладнаний спеціальною антиковзаючою поверхнею, що дозволяє йому завжди залишатися на потрібному вам місці. Забудьте про випадкові зміщення! Тільки повний контроль!

Швидкість і точність - запорука вдалої гри

Ми знаємо, наскільки важливий кожен рух миші, особливо під час напруженого і складного моменту в грі. Чітке положення курсора в потрібному місці має величезне значення для геймерів. Прислуховуючись до думки прогеймерів - важлива кожна мілісекунда! Саме тому поверхня DM PAD дозволяє вам розвинути надзвичайно високу швидкість, при цьому зберегти абсолютний контроль. Унікальні матеріали, використані при створенні DM PAD, дають можливість здійснювати бездоганні рухи від краю до краю килимка, без втрати точності. Завдяки новітнім технологіям, ми допомагаємо професійним геймерам набути безкомпромісного контролю.

Багатошарова поверхня - найвища якість і еластичність!

Ми - гравці. Ми хочемо мати найкраще ігрове устаткування на ринку. Ось чому досягнення досконалого рівня якості килимка для миші, який би нас повністю задовольнив, зайняло стільки часу. Передусім нам був потрібний міцний, але еластичний матеріал. Наші фахівці провели десятки тестів, щоб переконатися в досконалості вибраного матеріалу. DM PAD потрібний тим, хто хоче отримати зносостійкий килимок (на багато тисяч годин), що дозволяє мати найвищий рівень контролю та швидкості руху впродовж усього життєвого циклу.

Пролив напій? Не біда!

DM PAD обладнаний вологостійким покриттям. Тепер ви можете не турбуватись через пролиту на стіл воду. Спеціальна обробка запобігає вбиранню води в матеріал килимка. Досить тільки змахнути воду, без будь-якої шкоди для матеріалу DM PAD.

Ідеальна товщина в 3 міліметри - отримуйте те, чого потребуєте.

Ми запитали у геймерів, якою має бути ідеальна товщина ігрового килимка. Адже більшість пропозицій на ринку варіюються від 1 до 7 міліметрів. Ми з'ясували, що ідеальна товщина для міцності та еластичності знаходиться десь посередині. Саме тому у DM PAD вона складає оптимальні 3мм.

Коли просто великого розміру недостатньо.

Побажання геймерів - наш головний пріоритет і орієнтир. Ось чому ми представили два варіанти розміру DM PAD. Класичний великий розмір (L) - 45х40см та величезний ігровий килим розміром 80х45см (XL) для тих, кому великого розміру недостатньо.

НаявністьНа складі
Ціна399 UAH
Матеріал Мікрофібра
Розміри 400x450x3 мм / 15,8x17.7x0.11″
Основа Антиковзаюче покриття
Колір Чорний
Краї Прошитий
Вологозахищений Так
Сумісні з Лазерні та оптичні сенсори
Оптимізований для Швидкість та контроль