DreamPad
Rough Control
Надзвичайно чудова якість
Будьте готові познайомитися з грою на новому рівні. З DreamPad Rough Control ви відчуєте, що означає грати на найвищій швидкості. Спеціально спроектована поверхня допоможе запобігти поразці та показати супернику, хто є справжнім переможцем. Зроблений з максимальною ретельністю, він був створений із поєднання матеріалів найкращої якості, щоб дати гравцям можливість повною мірою скористатися можливостями своїх мишей.
Отримайте повний контроль
З DreamPad Rough Control ви отримаєте повний контроль над ігровим процесом і своєю мишею. Ми знаємо, що кожна секунда може передати перемогу у руки вашого суперника. Саме тому DreamPad Rough Control був виготовлений зі спеціальних матеріалів, що забезпечує чудову зчеплення з вашим столом, зберігаючи при цьому повний контроль над рухами миші.
Ідеальна стабілізація
Стабілізація килимка є ключовим елементом комфортної гри. З DreamPad Rough Control ви можете бути впевнені, що кожен постріл, який ви зробите у противника, буде влучним! Спеціальне протиковзке покриття було розроблено так, що ніщо не може зрушити його з призначеного місця.
Еластичний покриття для кращого зчеплення з поверхнею
Плоскі шви по краях
Підвищена шорсткість поверхні
Оптимальні розміри
DreamPad Rough Control має ідеальні розміри для повсякденних ігор. Товщина 4 мм робить його оптимальною поверхнею для вашої миші. Твердість килимка була розроблена таким чином, щоб він залишався достатньо гнучким, щоб ви могли брати його з собою, куди захочете!
450 мм
400 мм
Сумісний з будь-якою мишею
На цьому килимку кожна миша буде працювати ідеально! Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу оптичним чи лазерним мишам, ви можете бути впевнені, що кожна миша буде працювати саме так, як ви хочете. Завдяки злегка шорсткій поверхні кожен рух вашої миші буде таким же чітким, як ніколи. Кожен хід обов'язково буде записаний і точний у грі.
Кожна деталь важлива
DreamPad Rough Control – це не тільки найякісніші матеріали, які забезпечать вам чудову розвагу, але й сучасний та елегантний дизайн. Коли ви кладете DreamPad Rough Control на свій стіл, ви знаєте, що він завжди буде добре виглядати завдяки естетичній обробці та вишуканим деталям.
Технічні характеристики
Назва моделі:
Ціна:
DreamPad Rough Control
399 UAH
Купити зараз
Тип поверхні:
Мікрофібра
Розміри:
400x450x4 мм/ 15.7x17.7x0.16”
Нижня частина килимка:
Антиковзаюче покриття
Колір:
Чорний
Краї:
Прошитий
Водонепроникний:
Так
Сумісний з:
Лазерні та оптичні сенсори
Тип поверхні:
Швидкість і контроль