Купити зараз

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Bluetooth

RF з'єднання

3 в 1

PixArt 3370

DPI

Легка

DM6 Holey Trio

Створення справжнього «досконалого гризуна» – це нескінченний процес навчання та повторення. Всі ми, в Dream Machines, подібні до художника, який ніколи не буває задоволений своєю роботою. Створення унікальних пристроїв – наша мрія, а ваша думка – наша муза. Щоб задовольнити всі можливі потреби та бажання кожного гравця, ми постійно вдосконалюємось та виходимо за межі того, що означає мати справжню Opus Magnum серед ігрових мишей. На нашу (цілком не упереджену) думку, це DM6 Holey Trio.

Тіло

Як кажуть «важливо не те, що зовні, а те, що всередині».

Так, звичайно! Ми завжди намагалися знайти максимально зручну форму миші, яка задовольнить навіть найсуворіших критиків. Але форма та розмір – це те, що зрештою збільшує вагу. Це може звучати безглуздо, але ми вирішили… ну… зробити в мишці кілька дірок. До біса функцію, а не форму, якщо ви можете мати і те, й інше. Це не тільки ультралегка вагою 79 грам мишка, але й миша, серце якої ви можете побачити! До речі…

Серце

Якщо не зламано – не лагодь, як сказав один мудрець. Ми перепробували безліч перемикачів, і одні опинилися на висоті – Huano. За термін служби в 20 мільйонів кліків ці маленькі чудеса дійсно практично вічні! Вони чекатимуть на вас після важкого дня. Вони не підведуть вас, коли ви дійсно їх потребуєте, надаючи вам задовільний відгук на кожне ваше натискання. Вони ідеальні і ніколи вас не підведуть. ;)

Душа

Для керування нашою мишкою, ми вибрали сенсор PixArt 3370, «свіжий, як недільний тост». Щиро кажучи, це настільки по-новому, що ми ще не встигли використати весь його потенціал. Однак ми знаємо одне – він швидше, краще і надійніше за будь-якого зі своїх попередників. PixArt, як і ми, прагне знайти Святий Грааль у плані швидкодії, точності та надійності, зробивши 3370 своїм останнім флагманським винаходом. Ще краще він міг би стати хіба що з рентгенівським зором*. Зрештою, наша мета – створити найкращу мишу всіх часів, навіть якщо це означає, що вона шпигуватиме за вашим сусідом знизу.

*Можливо

Свобода

Отже, ми всі знаємо, як працюють миші, і не треба бути астрофізиком, щоб вирішити цю загадку. Ми знову використовуємо кабель, але, як і у випадку з DM6 Duo, ви можете від'єднати його, і миша все одно працюватиме, вірно? Що ж, вгадайте, що – ми також торкнулися інтерфейсу Bluetooth у цьому поганцю, так що немає жодних адаптерів або чогось ще, про що потрібно турбуватися. А вага така ж 79 грам. Ви можете бути впевнені, що отримаєте максимальну віддачу від гри незалежно від того, на якому з трьох типів підключення ви використовуєте мишу.

Довго і щасливо

Крім обов'язкових гасел компанії, ми надзвичайно пишаємося тим, що нам вдалося вмістити в DM6 Holey Trio. Наш спосіб роботи полягає у створенні пристроїв, які ми, як ентузіасти, хотіли б мати особисто. Правда в тому, що ми дослухаємося до всіх думок. Знаємо, що знайти доступну мишу, яка підтримує всі можливі опції – непросте завдання! Але ми завжди намагаємось відповідати вашим високим стандартам! Надлегка, надшвидка та надзвичайно надійна миша. Все це ми готові запропонувати вам вже зараз.

Якби ми могли додати ще щось, то це був би модуль холодильника. Або ШІ. Звучить непогано…?

Модель
DM6 Trio
Ціна
2,399.00
Купити зараз
Максимальна швидкість
7.0 м/с
Частота відгуку
1000 Гц
Перемикачі
6 + скрол
Сенсор
PixArt 3370
USB
Позолочений
DPI
400,800,1600,3200,5000,19000
LOD (lift off distance)
1.8 мм
Ліва кнопка
Huano 20.000.000 натискань
Права кнопка
Huano 20.000.000 натискань
Бокові кнопки
3.000.000 натискань
Скролл
Huano White Dot
Розмір
129 x 66 x 40
Вага
81 g (без шнура)
Кабель
Шнур + RF адаптер
Покриття
Матова, чорна
Підсвічування
Так
Вміст
Мишка, інструкція, RF адаптер