dm5 blink S

DM5 Blink S - це мрія кожного геймера. Надзвичайно швидка, надзвичайно точна. З урахуванням Твоїх потреб. Оснащена надзвичайно легким, надзвичайно гнучким кабелем, а також надійними перемикачами Kailh GM 8.0, все це забезпечить Тобі перемогу. Завжди і усюди. Це ідеальна машина переможця, яка не приймає програшу.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Сенсор

Точність - основа успіху!

Коли Твій виграш залежить від одного кліку, одного руху миші, одного рішення, часу на помилки не залишається. Ось чому DM5 Blink S з сенсором PixArt 3370 ніколи не підведе. Хірургічна точність та диявольська швидкість - це все DM5 Blink. Ніколи більше не здавайся.
Акселарація - Вимкнено. Чому? Акселарація - чудовий вибір для офісних працівників, коли миша повинна якнайшвидше переміститися від центру екрана до його країв, але геймерам потрібна точність. Ти маєш бути впевнений, наскільки далеко і як швидко може переміститися курсор. В іграх це питання життя та смерті.

DPI

Повний спектр можливостей!

DM5 Blink S, з сенсором PixArt 3370, забезпечує діапазон DPI до 19000! Завдяки цьому навіть найвибагливіші геймери знайдуть свої ідеальні налаштування, які дозволять досягти найвищих результатів. Крім того, ми також використали дві інші технології:
Прогнозування - вимкнено. Як і прискорення, це класна річ для людей, використання миші яких закінчується в Paint, але якщо Ти геймер, то потребуєш надзвичайної точності і щоб було видно навіть найменьший рух.
Згладжування – значення близьке нулю. Простіше кажучи - єдиний рух, який Ти побачиш, - це Твій рух.

Перемикачі

Надійні перемикачі - запорука успіху!

Немає нічого гіршого, ніж перебої з перемикачами під час гри. Багато стандартних мишей, крім дуже слабкого датчика, мають ще гірші кнопки, які часто застрягають і через два місяці вже ні до чого. Ось чому ми обрали найкращі перемикачі Kailh GM 8.0 на ринку, що мають витривалість 80 мільйонів кліків! Що це означає на практиці? Ваші кнопки завжди будуть готові до роботи протягом декількох тисяч годин. Зробіть ставку на надійність.

LOD

Ідеальна відстань для найвищого комфорту!

Ми знаємо, як важливо, щоб LOD був на оптимальному рівні, тому ми гарантуємо гравцям ~ 1,8 мм. Низький LOD дозволить Тобі легко перемістити мишу без небажаних рухів, які можуть зруйнувати ідеальний постріл у голову.

1. 8 mm

DM SHOT

DM Shot - додаткова кнопка, ще більше можливостей!

Іноді у Тебе складається враження, що Тобі потрібна додаткова кнопка, щоб негайно кинути гранату або збільшити масштаб і зробити ідеальний постріл у голову? Завдяки DM Shot відтепер це можливо і Ти більше не втратиш дорогоцінні секунди. Розміщена під великим пальцем, вона дозволяє бути швидшим за інших гравців.

WEIGHT

Ідеальна вага для гризуна!

Кожна ігрова миша повинна мати відповідні параметри. Найкращий датчик, що забезпечує точність та швидкість реакції. Спеціальні перемикачі, які витримають тисячі годин напруженого гри, а також правильна форма та вага. З цієї причини модель Blink S важить лише 95 грам, щоб забезпечити максимальний комфорт під час гри.

Кабель

Практично бездротовий гризун!

DM5 - це також кабель-шнурівка, який люблять усі! Надзвичайно гнучкий, практично непомітний під час гри. Це ідеальне поєднання всього найкращого в бездротовій та дротовій миші.

RGB

Дивись! RGB, RGB скрізь!

Модель DM5 Blink S - це також початок нової серії RGB мишей Dream Machines, що не тільки дозволяють досягти елітних результатів в іграх, а також забезпечують відмінне естетичне задоволення завдяки RGB до 16 мільйонів кольорів! Звичайно, для всіх людей, які не люблять яскраві кольори, можна налаштувати більш приглушений колір завдяки нашому програмному забезпеченню.

SOFTWARE

Налаштуй її під себе!

Програмне забезпечення Dream Machines, яке не тільки дозволяє змінити колір підсвітки, але й надає сотні можливостей конфігурацій для таких параметрів, як DPI, швидкість опитування та параметри макрокоманд.

Завантажити

Деталі це найважливіше!

Наші миші створені для найкращих. Професіоналам потрібен надійний інструмент, щоб перемагати і щодня ставати кращою версією самого себе. Ось чому миші Dream Machines мають нульову акселерацію і згладжування. Завдяки цьому гравець має контроль над тим, що відбувається під час гри. Повний контроль, точність та надійність.

model
dm5 blink s
Ціна
1,599.00
Максимальна швидкість
7.0 м/с
Частота відгуку
1000 Гц
Перемикачі
7+ scroll
Сенсор
Оптичний PMW3370
USB
Позолочений
DPI
400, 800, 1600, 2400, 19000
LOD (lift off distance)
~1.8 мм
Ліва кнопка
Kailh GM 8.0 80.000.000 натискань
Права кнопка
Бокові кнопки
5.000.000 натискань
Scroll
Huano 5.000.000 натискань
Розмір
125 x 66 x 42 мм
Вага
95 Грам (без кабелю)
Кабель
Кабель-шнурівка (1.5 м)
Покриття
Матова-гума
Підсвічування
Лого, скрол
Вміст
Мишка, інструкція, додаткові ніжки