DREAMKEY TKL
Клавіатура твоїх мрій
DreamKey TKL- це унікальна механічна клавіатура, яка є ідеальним поєднанням функціональності та оригінального дизайну. Це клавіатура, завдяки якій ви зможете здійснити мрії свого внутрішнього геймера.
DREAMKEY TKL
WHITE KAILH BOX
Точність
Необхідна сила натискання: 50g
Тип: Звук і дотик
RED KAILH BOX
Ідеально підходить для FPS ігор
Необхідна сила натискання: 49g
Тип: Лінійний
BROWN KAILH BOX
Для письма та ігор
Необхідна сила натискання: 55g
Тип: Дотик
DreamKey
TKL

Клавіатура
твоїх Мрій
ДОСКОНАЛЬНО ЗБУДОВАНА
ЦЕ КОМБІНАЦІЯ ЯКОСТІ З РОЗВАГАМИ
DreamKey TKL- це найякісніша ігрова клавіатура. Вона доступна у двох варіантах - TKL та повному з цифровою клавіатурою. Матеріали, використані в ній, роблять її не тільки дуже міцною, але й використання її протягом багатьох годин гри - це неймовірне задоволення.
МЕХАНІЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ KAILH
ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛИХ ГРАВЦІВ
У клавіатурі DreamKey TKL встановлені водонепроникні та пилозахищені перемикачі Kailh, спеціально розроблені для професійних ігор. Їх подвійний контактний штифт забезпечує підвищену стабільність і менше злиття клавіш, а термін служби цих вимикачів Kailh триває до 70 мільйонів натискань!
KAILH WHITE BOX SWITCH
Ці перемикачі створені для геймерів, які цінують точність. Для активації перемикача вам знадобиться всього 50 грамів тиску, що дає вам неймовірно високий комфорт під час інтенсивного ігрового процесу і дає швидку реакцію системи на команди користувача. Активація перемикача підтверджується характерним клацанням.
KAILH RED BOX SWITCH
Червоні перемикачі Kailh - це перемикачі, призначені для швидких ігрових дій. Зроблені для професійних геймерів, вони дуже прості в користуванні, так як характеризуються легким натисканням (в 49 грамів) і швидким рівнем активації. Ці перемикачі ідеально підходять для багатокористувацьких ігор, завдяки надшвидкому часу реакції і швидкому натисканні, відповідь на команду відбувається миттєво. З цими перемикачами ви ніколи не втратите ідеальну ситуацію, щоб атакувати ворогів!
KAILH BROWN BOX SWITCH
Ці збалансовані перемикачі відмінно підходять як для повсякденних завдань при роботі на комп'ютері, так і для інтенсивного ігрового процесу в багатокористувацьких іграх. Вони спрацьовують при натисканні силою в 55 грам, при висоті 2 міліметри, вони мають збалансовану реакцію на команду. Вибираючи коричневі перемикачі Kailh, натискання на будь-яку клавішу випадково більше ніколи не буде вашою проблемою.
DREAMKEY PBT KEYCAPS
Клавіші DreamKey PBT - це поєднання елегантного конструкції з неймовірною міцністю матеріалу. Вони ідеально поєднуються з повним спектром колірної конфігурації RGB. Вони виготовлені з високоякісного полібутілентерефталата, завдяки чому клавіатура виглядає як нова навіть після тривалого використання.
СИСТЕМА СВІТОДІОДНОГО ПІДСВІТЛЕННЯ RGB 16 M
Система світлодіодного підсвічування 16 M RGB, яка використовується в клавіатурі DreamKey TKL, дає користувачеві необмежені можливості в зміні кольору, швидкості і напряму обраних кольорів для кожної клавіші або вашого особистого вибору клавіш. Тут немає місця банальності! Завдяки розширеному колірному конфігуратору ви можете швидко змінити налаштування на свій розсуд, використовуючи спеціальні комбінації клавіш. Ви можете відрегулювати колірну підсвічування і вибрати вподобану конфігурацію або налаштувати колірну схему на свій смак.
ПОВНИЙ ANTI-GHOSTING
Ми застосували структуру повного anti-ghosting за допомогою використання функції ролика n-key. Ця функція дає вам 100% впевненість в тому, що всі кнопки, які ви будете використовувати, будуть зареєстровані системою. Не ризикуйте тим, що складні комбінації кнопок можуть коштувати вам перемоги!
Ми застосували структуру повного anti-ghosting за допомогою використання функції ролика n-key. Ця функція дає вам 100% впевненість в тому, що всі кнопки, які ви будете використовувати, будуть зареєстровані системою. Не ризикуйте тим, що складні комбінації кнопок можуть коштувати вам перемоги!
КОРПУС МОГУТНІЙ, ЯК СТАЛЬ
Ми розробили нашу клавіатуру неймовірно стійкою до ударів завдяки міцному металевому корпусу з високоякісного алюмінію. Як і в будь-якій ігровій пригоді, цей матеріал дає вам впевненість в клавіатурі з поліпшеною стабільністю і тривалим терміном служби, зберігаючи при цьому сучасний і унікальний характер Dream Machines, якого ви звикли очікувати!
ДОСТУП ВСЕРЕДИНУ
У нас не тільки привабливий зовнішній вигляд ... давайте заглянемо «під капот» нашого DreamKey. Усередині нашої клавіатури ми помістили все, що ви могли б потребувати ігровому процесі. Світлодіодні світлові ефекти, надійні перемикачі Kailh, доступні в трьох варіантах: червоний, коричневий і білий, і надміцні ковпачки кнопок - всі ці функції роблять нашу клавіатуру DreamKey TKL пристроєм мрії кожного геймера.
КАБЕЛЬ ТYPE C - ЗАВЖДИ БУДЬТЕ ГОТОВІ ГРАТИ
Тут використовується кабель type C, зроблений з матеріалу, якому властива міцність та довговічність. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в безмежному і нестримному ігровому процесі і надшвидкому з'єднанні клавіатури з системою.
ВИМКНИ ГОЛОВНУ ФУНКЦІЮ КНОПКИ WINDOWS І ТЕБЕ НІЩО НЕ БУДЕ ВІДВОЛІКАТИ
Зосередьтеся на грі і не хвилюйтесь про зайві перешкоди! Використовуючи функцію блокування кнопки Windows, ви можете бути впевнені, що навіть випадково натиснувши цю кнопку… ви не дасте противнику додаткових шансів на перемогу!
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ DREAMKEY
ЗМІНЮЙТЕ ВСЕ, ЯК ЗАХОЧЕТЕ
Використовуючи розширене програмне забезпечення, додане до клавіатури DreamKey TKL , ви можете змінювати налаштування ефектів і поєднань клавіш на клавіатурі. Створюйте власні оригінальні колірні композиції, вибираючи індивідуальні кольору для кожної кнопки або вибираючи один з 16 готових візуальних ефектів. Ви можете вільно змінювати кожну анімацію на свій розсуд, змінюючи вибрану колір підсвічування світлодіода і швидкість руху обраної анімації.
ЗМІНА КОЛЬОРУ
АНІМАЦІЇ КОЛЬОРІВ
ЗМІНА РІВНЯ ОСВІТЛЕННЯ
ПОЄДНАННЯ КЛАВІШ
ВИБЕРІТЬ ВАШ ОСОБИСТИЙ СТИЛЬ!
За допомогою нашого конфігуратора у вас є необмежений вибір кольорів. Приміряйте на себе роль дизайнера і створюйте свої власні унікальні колірні комбінації. У клавіатуру вмонтовано світлодіодне підсвічування 16 M, яке дає вам можливість вибрати саме той колір, який ви хочете використовувати. Хочете, щоб у вас другом були клавіатури однакового кольору? Без проблем! У нашому програмному забезпеченні ми надаємо можливість «Вибір кольору» за допомогою номерів кольорів RGB. Ви також можете вибрати один з безлічі заготовлених кольорів.
СПОКІЙНІ ХВИЛІ ЧИ ЕНЕРГІЧНІ СПАЛАХИ?
Вам подобається більше хвилі кольорів, що біжать на клавіатурі, або ви віддаєте перевагу, щоб підсвічування вашої клавіатури підлаштовувалося під ваш ігровий процес? Тепер в будь-який момент ви можете змінити швидкість світлодіодним анімації. Виберіть або створіть свій власний набір кольорів і вдихніть нове життя в свої ігри за допомогою нової захоплюючої клавіатури DreamKey TKL!
ЕФЕКТИ LED ПІДСВІТЛЕННЯ:
ШУМ
ДИХАННЯ
ІСКРИ
СЛУЧАЙНІ ХВИЛІ
НЕОН
ХВИЛЯ
РАДАР
СНЕК
АВРОРА
РЕАКТИВАЦІЯ
ФЕЄРВЕРК
РИТМ МУЗИКИ
КАСКАД
ВІДСЛІЖУВАЮЩИЙ ХРЕСТ
ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ
ВАШ ВЛАСНИЙ
СВІТЛА ЧИ ТЕМНА СТОРОНА СИЛИ?
Ви хочете стимулювати роботу за комп'ютером за допомогою красивих насичених кольорів? Або у вас важкий день, і забагато кольорів відволікають вас від роботи? Змініть це! На клавіатурі DreamKey TKL за допомогою програмного забезпечення та / або сполучень клавіш в будь-який момент ви можете швидко змінити рівень підсвічування клавіатури.
ВИБЕРІТЬ КОРОТКИЙ ШЛЯХ ДО ДОЛІ
Ви любите використовувати поєднання клавіш, тому що вони роблять час, проведений за комп'ютером, більш ефективним і зручним для користувача? Спеціально для вас, ми додали розширену систему, в якій ви можете вільно змінювати обрані поєднання клавіш. Створюйте власні комбінації кнопок на клавіатурі або комбінації кнопок ігровий миші. За допомогою записи комбінацій ви можете швидко і дуже зручно створювати свої власні унікальні поєднання. Хотіли б ви використовувати на клавіатурі DreamKey TKL ті ж поєднання клавіш, що і ваш друг? Використовуючи функцію Імпорту, ви можете імпортувати ці ж настройки у свою клавіатуру.
Специфікації

Назва моделі:
DREAMKEY TKL
Доступність:
Купити зараз
Ціна:
2999 UAH
Тип клавіатури:
Механічна клавіатура
Кабель:
Знімний обплетений кабель USB довжиною 1,8 м
USB:
Type C
Викладка:
US
Тип перемикачів:
Kailh Box
Строк служби перемикачів:
80 000 000
Оболонка:
Алюміній
Підсвітлення:
RGB
Зміст: