ЗАГАЛЬНІ ГАРАНТІЙНІ УМОВИ ДЛЯ DREAM MACHINES
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ
В ЄС (ВКЛЮЧАЮЧИ ПОЛЬЩУ)
Інтернет-магазин, що працює на www.dreammachines.pl (для Польщі) та www.dreammachines.eu (для решти країн ЄС), управляється компанією Dream Machines sp. o.o. з головним офісом у Варшаві за адресою вулиця Woloska 16, внесений до реєстру, який веде окружний суд для М. ST. Варшава, XII Господарський відділ Національного судового реєстру, під номером KRS 0000568621, NIP 525-26-25-009, REGON 362121737, статутний капітал повністю сплачений 800 000 PLN, електронна пошта: support@dreammachines.pl; телефон +48 22 8537901.
В ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ (ВКЛЮЧАЮЧИ США)
Інтернет-магазин, що працює за адресою www.dreammachines.io, управляється компанією Dream Machines Inc., головний офіс якої знаходиться в 6465 Brooks Rd., Браун-Сіті, MI 48416, MI, електронна пошта: support@dreammachines.pl.
НАДАЛI ОБИДВА ОБ'ЄКТИ БУДУТЬ ЗГАДУВАТИСЯ, ЯК DREAM MACHINES АБО ПОСТАЧАЛЬНИК ГАРАНТІЇ
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:
1. Dream Machines гарантує продаж своєї продукції та гарантує робочий стан та якість будь-якої проданої продукції. Ремонт буде виконуватися Dream Machines або в авторизованому сервісному центрі Dream Machines, надалі іменованому сервісним центром.
2. Ця гарантія поширюється лише на продукти, вироблені та продані компанією Dream Machines або одним із її партнерів. Термін дії гарантії встановлюється на офіційному веб-сайті Dream Machines в розділі «Перевірка гарантії». Ця система є загальнодоступною та відкритою для всіх користувачів. Рахунок-фактура або інший відповідний документ накладної, який приймає та підтверджує компанія Dream Machines, також може бути використаний для підтвердження купiвлi. Товар, на який поширюється гарантія, надалі буде згадуватися, як апаратне забезпечення.
3. Вимоги щодо гарантії обробляються за вказаною вище електронною адресою.
ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН:
Для всіх регіонів гарантійний термін діє з дати, встановленої в пункті 2 Загальної інформації.
1. Стандартний термін гарантії на апаратне забезпечення Dream Machines такий:
a.) ЄС (включаючи Польщу)
Ноутбук - 24 місяці, з наступними винятками для окремих деталей:
• Блок живлення - 12 (дванадцять) місяців гарантії;
• Акумулятор - 6 (шість) місяців гарантії;
• Дисплей - 12 (дванадцять) місяців гарантії з наступними особливостями:
У разі поганих пікселів дисплей буде замінено лише за умови виконання будь-якого з наступних пунктiв:
• 6 поганих пікселів на екрані Full HD;
• 8 поганих пікселів на екрані 3K / 4K;
У разі протікання підсвічування (blacklight leakage), екран буде замінено, якщо рівень проникнення протеченного підсвічування видно, якщо встановити 5% фільтр ND. Цей тест на проникнення слід проводити в звичайній операційній системі, встановленій на ноутбуці, та при природному освітленні приміщення.
Усі інші несправності дисплея розглядатимуться уповноваженим сервісним центром.
• • Миші, килимки для миші і клавіатури – 24 місяців
b.) Решта світу (включаючи США)
Ноутбук - 12 місяців, за винятком:
• Акумулятор - 6 (шість) місяців гарантії;
У разі поганих пікселів дисплей буде замінено лише за умови виконання будь-якого з наступних пунктiв:
• 6 поганих пікселів на екрані Full HD;
• 8 поганих пікселів на екрані 3K / 4K;
У разі протікання підсвічування (blacklight leakage), екран буде замінено, якщо рівень проникнення протеченного підсвічування видно, якщо встановити 5% фільтр ND. Цей тест на проникнення слід проводити в звичайній операційній системі, встановленій на ноутбуці, та при природному освітленні приміщення.
Усі інші несправності дисплея розглядатимуться уповноваженим сервісним центром.
• • Миші, килимки для миші і клавіатури - 12 місяців
ПРОЦЕДУРА РЕМОНТУ:
1. Якщо виявлено дефект обладнання, що постачається компанією Dream Machines, покупець зобов'язаний повідомити про такий дефект не пізніше 7 днів з моменту його виявлення;
2. Повідомлення про дефект слід надсилати електронною поштою, зазначеною вище;
3. Протягом 3 робочих днів уповноважений сервісний центр підтвердить отримання запиту на надання послуги та надасть інформацію покупцеві про те, як розпочати процедуру обслуговування, або задасть подальші питання для з'ясування ситуації. Якщо виявиться, що запит на ремонт не відповідає гарантії або не відповідає гарантійним умовам, особа також буде повідомлена про це протягом 3 робочих днів;
4. У більшості випадків обладнання потрібно буде надіслати до сервісного центру або до місця Dream Machines. Повна інформація наведена нижче:
Ноутбуки:
• У Республіці Польща на ноутбуки поширюється гарантія “Від дверей до дверей”. Після підтвердження запиту на гарантію ми організуємо послугу збору ноутбука, завершимо ремонт і повернемо ноутбук користувачеві без додаткової плати за покупця. Пошкодження під час транспортування покриватиметься страховкою, виданою транспортною службою, а страхові витрати оплачуються Dream Machines. Користувач несе відповідальність за належну упаковку продукту, як зазначено в розділі "Гарантійна політика" (неправильна упаковка може призвести до пошкодження, не покритого Dream Machines). Зверніть увагу, що будь-які пошкодження товару при поверненні повинні бути зазначені у формі отримання.
• В ЄС, США чи інших країнах, де є офіційне представництво Dream Machines, покупець зобов'язаний надіслати ноутбук компанії Dream Machines своїм кур'єром або поштою за вибором. За будь-які пошкодження під час транспортування до Dream Machines відповідальність несе виключно покупець. Це включає пошкодження від неправильної упаковки або пошкодження під час транспортування. Після ремонту ноутбука Dream Machines нестиме відповідальність за доставку ноутбука назад до покупця та покриття страхових витрат до місця призначення. Крім того, будь-які пошкодження товару, після повернення, повинні бути зазначені у формі отримання.
• Інші країни, що не належать до ЄС чи США, повинні будуть оплатити всі витрати, пов'язані з доставкою до уповноваженого сервісного центру, та витрати на повернення покупцю. У цьому випадку покупець несе відповідальність за всю належну упаковку та за всі страхові витрати або пошкодження під час транспортування.
Миші, килимки для миші і клавіатури:
• В ЄС (включаючи Республіку Польща), США чи інших країнах, де Dream Machines має офіційне представництво, покупець зобов'язаний надіслати мишу до Dream Machines своїм кур'єром або поштою за вибором. За будь-які пошкодження під час транспортування до Dream Machines відповідальність несе виключно покупець. Це включає пошкодження від неправильної упаковки або пошкодження під час транспортування. Після ремонту або заміни миші компанія Dream Machines нестиме відповідальність за доставку миші назад до покупця та покриватиме страхові витрати до місця призначення. Окрім того, будь-які пошкодження товару при поверненні повинні бути зазначені у формі отримання.
• Інші країни, крім перелічених вище, повинні будуть сплатити всі витрати, пов'язані з доставкою до уповноваженого сервісного центру, та витрати на повернення відремонтованого товару покупцеві. У цьому випадку покупець несе відповідальність за всю належну упаковку та за всі страхові витрати або пошкодження під час транспортування.
5. Компанія Dream Machines зробить все можливе, щоб швидко та своєчасно відремонтувати або обслуговувати вироби. У більшості випадків ремонт може бути здійснений протягом 14 робочих днів. Якщо гарантійний випадок вимагає додаткового часу, Dream Machines і надалі намагатиметься закінчити процес якнайшвидше. Покупці можуть зв'язатися з Dream Machines у будь-який час, щоб отримати оновлену інформацію про поточний стан гарантії.
ГАРАНТІЙНА ПОЛІТИКА:
1. Покупець не повинен упаковувати обладнання в оригінальній упаковці, але зобов'язаний упаковувати обладнання безпечним способом, щоб воно не пошкодилося під час транспортування. Dream Machines настійно рекомендує використовувати оригінальну упаковку, щоб мінімізувати будь-яку можливість пошкодження під час транспортування. Відповідальність за пошкодження внаслідок неправильної упаковки несе виключно покупець.
2. Компанія Dream Machines дозволяє модифікації своєї продукції, але будь-які пошкодження, завдані цими модифікацій або користувачем анулюють повну гарантію незалежно від завданої шкоди. Деталі, встановлені або додані до продукту Dream Machines, можуть ненавмисно вплинути на інші деталі, і це призведе до втрати гарантії.
3. Будь-які додаткові модифікації або деталі, які додав покупець, слід видалити перед відправкою товару на гарантію. Якщо всередині виробу залишилася якась додаткова деталь або компонент, компанія Dream Machines не несе відповідальності за будь-які пошкодження цього обладнання, яке не постачається компанією Dream Machines. Dream Machines намагатиметься, наскільки це можливо, зберегти зайві деталі в тому самому стані та місці, в якому вони були відправлені. Dream Machines залишає за собою право видалити будь-які додаткові деталі, якщо це необхідно.
4. Dream Machines залишає за собою право очистити всю пам'ять на наших продуктах. Це включає, але не обмежується, жорсткі диски, твердотільний диск або інші деталі, що зберігають пам'ять або дані. ОС також може бути видалена, якщо вона була встановлена, і продукт буде повернутий до початкового заводського стану. Якщо він був придбаний з ОС від Dream Machines, він буде повернутий із оновленим перевстановленим програмуванням, де це необхідно.
5. Шкода, яка вважається відповідальністю покупця, повинна бути сплачена Dream Machines швидко і своєчасно. Якщо товар знаходиться в сервісному центрі, перед поверненням товару потрібно буде закрити всі борги.
6. У випадках, коли оплата не здійснюється, Dream Machines через 30 днів залишає за собою право стягувати плату за зберігання продукту. Це буде не вище 5% від первісної вартості товару. Dream Machines зберігатиме продукт протягом 90 днів, і в цьому випадку Dream Machines будуть змушені утилізувати його належним чином. Щоб отримати товар назад та уникнути його утилізації, повний борг, включаючи плату за зберігання, потрібно буде закрити до 90-денного терміну.
7. Компанія Dream Machines вирішить виключно, чи відремонтувати виріб, чи надати точно таку ж / кращу модель / деталь. У будь-яких особливих випадках компанія Dream Machines зв'яжеться із замовником, щоб вирішити ситуацію.
8. Будь-які скарги щодо гарантійних або сервісних запитів слід надсилати на одну з перерахованих вище адрес. Для швидшого виріщення проблем і відповідання на повідомлення, якщо можливо, ми просимо, щоб скарги були написані англійською мовою. Це допоможе нам пришвидшити процес, але не є обов'язковою вимогою для розгляду та відповіді Dream Machines.
ЖОДНОЇ ПРОБЛЕМИ НЕ ЗНАЙДЕНО (NTF):
1. Якщо після отримання та діагностування продукту компанією Dream Machines буде виявлено, що немає дефекту, на який поширюється гарантія, тоді компанія Dream Machines має право запросити плату за відсутність проблем (No Trouble Found Fee).
2. Можливі ситуації, коли плата за відсутність проблем може бути застосована:
a.) Запит гарантії на ноутбук із заявою про несправний дисплей, який, як виявляється, не є несправним. Сюди входить протікання підсвічування (blacklight leakage) нижче відсотка, вказанного вище, або погані пікселі, кількість яких менша за вказану вище.
b.) Продукт Dream Machines не працює належним чином через встановлені користувачем пристрої. Це може включати, але не обмежуюється оперативною пам'яттю, жорстким диском, твердотільним диском або іншими частинами, які встановлені користувачем і спричиняють несправність продукту Dream Machines або неправильну роботу.
c.) Надіслання товару, про запит гарантії до якого покупець не повідомив Dream Machines належним чином та завершив процедуру гарантійного запиту. Якщо форма заявки на гарантію не супроводжує виріб, компанія Dream Machines має право відхилити запит щодо гарантії. Dream Machines зробить належну перевірку, щоб зв'язатися з користувачем, але якщо користувача не вдається знайти або зв'язатись з ним, продукт перейде до сховища відповідно до пункту 6 у гарантійній політиці, як зазначено вище.
3. Плата за відсутність проблеми еквівалентна наступному:
a.) Вартість транспортного збору, якщо транспорт організував Dream Machines;
b.) Транспортування назад до кінцевого користувача;
c.) Додаткова плата в розмірі 34 євро / 34 долари / 149 pln брутто (сума залежить від країни, де знаходиться клієнт, на розсуд Dream Machines), як стандартна плата за діагностичну працю;
4. Dream Machines має право зберігати товар до тих пір, поки не буде виплачено всі борги. Сюди входять збори за доставку, якщо не покриваються Dream Machines, за позагарантійні роботи, збори за зберігання та плата за відсутність проблем. Після погашення боргу компанія Dream Machines своєчасно відправить товар назад покупцеві.
МОДИФІКАЦІЇ ОБЛАДНАННЯ DREAM MACHINES:
1. Покупцям дозволяється відкривати та оглядати внутрішні частини всього обладнання Dream Machines.
2. Будь-які пошкодження деталей або корпусу, спричинені відкриттям пристрою, не поширюються на гарантію. Сюди входять ніжки миші або інші наклейки.
3. Покупці, які видаляють або знищують наклейки із серійним номером, можуть втратити гарантійне покриття.
4. Будь-які фізичні пошкодження внутрішніх (або зовнішніх) частин виробу через відкриття або взагалі будуть виключені з гарантії.
5. Будь-які фізичні пошкодження внутрішніх (або зовнішніх) частин виробу через відкриття або взагалі будуть виключені з гарантії..
6. Покупці можуть додавати деталі всередину обладнання, які не впливають на регулярні характеристики обладнання в негативному ключі. Наприклад, жорсткий диск можна додати до ноутбука або ніжки миші до миші. Це не впливає на гарантію, але гарантія не поширюється на нове обладнання та потребує вилучення перед надсиланням до Dream Machines.
7. Якщо деталі, додані покупцем, спричиняють конфлікт у продукті, Dream Machines видалить частини. Якщо жодного іншого дефекту не було, Dream Machines має право стягувати плату в розмірі NTF, як зазначено вище.
8. Якщо деталі, додані покупцем, спричиняють дисфункцію у продукті, Dream Machines будуть змушені видалити ці. Якщо жодного іншого дефекту не було, Dream Machines має право стягувати плату в розмірі NTF, як зазначено вище.
ВИКЛЮЧЕННЯ ГАРАНТІЇ (БУДЬ-ЯКИЙ З НИЖЧЕЗГАДАННИХ ПУНКТІВ МОЖЕ ПЕРЕРИВАЄ ГАРАНТІЮ):
1. Елементи та компоненти, які не є частиною оригінально придбанного обладнання Dream Machines.
2. Пошкодження внаслідок неправильної установки компонентів, доданих до обладнання Dream Machines покупцем або будь-якою третьою стороною.
3. Пошкодження, спричинені водою або іншими рідинами.
4. Дефекти, спричинені неправильно працюючим програмним забезпеченням або вірусом.
5. Обладнання, яке було відремонтовано сторонніми / неавторизованними особами.
6. Пристрої із серійними номерами виробів, які змінено або вилучено з будь-якого компонента чи аксесуара. Це стосується ситуацій, коли наклейка із серійним номером або внутрішні гарантійні пломби видаляються або пошкоджуються.
7. Випадки, коли обладнання було пошкоджено в результаті аварії, стихійного лиха, навмисного або ненавмисного неправильного використання або зневаги, неналежного обслуговування або неправильного використання виробу (включаючи термічні пошкодження).
8. Випадки, коли обладнання було пошкоджене через неправильну установку або неправильне підключення периферійного пристрою.
9. Випадки, коли обладнання було пошкоджене внаслідок відключення зовнішнього електроживлення або будь-якої іншої аварії.
10. Випадки, коли обладнання було пошкоджено внаслідок деталей, які не виробляються та не продаються компанією Dream Machines.
11. Будь-які фізичні пошкодження зовнішнього та внутрішнього обладнання (це включає, але не обмежуюється, пошкодження клавіатури та сенсорної панелі, такі як пошкодження клавіш, викинуті клавіші та розтріскування).