GAMING MOUSE
DM8 Mini
Pro
Велика сила у мініатюрному форматі
Неймовірна мишка дозволить вам відчувати себе вільно та маневрено під час гарячих битв у вашій улюбленій грі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дизайн
Маленька та легка
Незважаючи на свій невеликий розмір, DM8 Mini вражає передовими технічними характеристиками, забезпечуючи точність і швидкість, необхідні для перемоги.Забудьте про важкі та не зручні миші, які втомлюють вашу руку під час тривалих геймплеїв! Наша ігрова мишка - маленька та легка, щоб ви могли відчувати себе вільними під час гри. Завдяки своєму компактному дизайну вона ідеально підійде для будь-яких розмірів долоні, забезпечуючи максимальний комфорт під час використання..
Сенсор
Pixart 3395
Тепер в улюблених іграх можна не перейматись за точність пострілу або удару, оскільки ви озброєні оптичним сенсором Pixart 3360, ваша миша стає найпотужнішою зброєю у ваших долонях. У Dream Machines принципово відмовилися від використання недорогих сенсорів, адже ми хотіли створити продукт, яким ви могли б пишатись. Наші фахівці пропрацювали незлічену кількість часу, доводячи найтонші налаштування до досконалості. Цей найкращий у своєму роді сенсор створений для максимальної чіткості рухів, високої швидкості переміщення й можливості прицілювання з точністю до пікселя.
GAMING MOUSE
Перемикачі
Kailh GM 8.0
Ми знаємо, що геймери клікають кнопки миші дуже інтенсивно. Але наша мишка повинна служити довго! Легендарні перемикачі Kailh GM на 80 мільйонів кліків - ще один з найважливіших компонентів DM8 Mini. Вони встановлені як в праву, так і в ліву кнопку. Таким чином, під вашими пальцями виявляються зручні та майже вічні перемикачі. Комфортно розташовані бічні кнопки також готові до будь-яких випробувань Скролл, оснащений перемикачем Huano з життєвим циклом в 2 мільйони кліків, встановлений жорстко і глибоко, щоб уникнути випадкових натиснень.
Роз'ємний USB-C підключення до миші
Нашу ігрову мишку можна підключити через передовий порт USB-C для швидкого і надійного підключення до вашого комп'ютера. Завдяки цьому інтерфейсу ви зможете насолоджуватися роботою мишки . Роз'єм USB-C забезпечує універсальну сумісність з багатьма пристроями та гарантує максимальний комфорт.
GAMING MOUSE
Технічні характеристики
Model DM8 Mini Pro
Price 1,399.00

Максимальна швидість: