Розроблений кращими для кращих.

Наші продукти використовують гравці всього світу. Ми завжди намагалися створити миші, які будуть універсальними та незалежно від ігор в які Ви граєте, дозволять отримати найкращі результати. Цього разу ми рішилися на щось інше. Ми створили мишу для гравців FPS. Це гризун, метою якого є ціль, бути найкращою ігровою мишкою для всіх тих, хто грає такі ігри, як Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six, Call of Duty, Battlefield, Players Unknown BattleGround або Overwatch. Для цього ми повністю переробили наші компоненти та вибирали ті, які за словами гравців найкраще підходять для стрільби.

Сенсор створений для пострілів у голову!

Націлитися, натиснути, забрати фраг. Це так просто і водночас диявольно складно. Використовуючи один з найкращих сенсорів, доступних на ринку PixArt 3389, більша кількість фрагів ще ніколи не була такою простою. Досягніть ваших цілей з новим DM1 FPS.

Нові перемикачі - ще швидша реакція.

Кожного разу, коли ми створюємо новий продукт, ми звертаємось до сотень людей, щоб чітко дізнатися їхні очікування. Це має велике значення для продуктів групи людей таких як комп'ютерні гравці. З вашою рекомендації ми змінили перемикачі Omron на Huano. Дякуючи вашим відгукам ми дізналися про те, що ці кнопки працюють набагато краще протягом тривалих годин гонитви за фрагами і здобуття топів рейтингу FPS. Тривалість роботи перемикачів також 20 мільйонів кліків.

ПЕРЕМИКАЧІ HUANO

Невидимий кабель у Вашому розпорядженні!

Ви знаєте, чому цей тип кабелю називається "невидимим"? Тому що під час гри Ви не відчуваєте, що він там взагалі є! Надзвичайно легкий і гнучкий, саме це потрібно для гравців Counter Strike або Overwatch. Забудьте про дискомфорт і незручності. DM1 FPS з "невидимим" кабелем - це новий, більш високий рівень комфорту під час гри!

6 режимів DPI

Оптимальний DPI для кожного гравця!

Сенсор PixArt 3389 є не тільки точним, швидким та надійним, але також має широкий діапазон налаштувань чутливості. Відтепер Ваш улюблений DM1 FPS дозволяє досягнути до 16 000 DPI! Тепер ніщо не зупинить Вас! Всі ігри, навіть ті, що потребують найбільших вмінь, не будуть проблемою для вас завдяки DM1 FPS з сенсором PixArt 3389. Виграти ще ніколи не було так просто!

НАЙКРАЩИЙ LOD 1.8 MM

LOD – оберіть для себе ідеальну відстань.

Ми знаємо, як важливо, щоб LOD знаходився на оптимальному рівні, тому для наших гравців ми пропонуємо найкращий варіант - 1,8 мм. Низький параметр LOD дозволить Вам переміщати мишку без зайвих перешкод і непотрібних рухів, які можуть відняти шанс на ідеальний постріл у голову!

Вага 83 г

83 грам - ідеальна вага!

Кожна ігрова миша має мати відповідні параметри. Найкращий сенсор, що дає точність і швидкість реакції. Спеціальні перемикачі, які витримують тисячі годин інтенсивного геймплея, а також відповідну форму та вагу. Ми дуже серйозно підходимо до всіх цих аспектів, тому за кожним разом, ми дбаємо про те, щоб кожен елемент миші був ретельно підібраний до потреб гравців. Ми змінили вагу для моделі FPS, щоб миша була ледь помітною. Магічні 83 грам, стільки повинен важити ідеальних гризун для FPS ігор.

Акселерація - без компромісів.

Ми ще раз обрали, знайомий для всіх фанатів бренду Dream Machines, параметр нульової акселерації. Завдяки цьому ми забезпечуємо найбільшу свободу дій та впевненість в тому, що миша DM1 FPS буде робити саме те, що Ви хочете під час інтенсивної і динамічної гри.

Чотири кольори - грай на DM1 FPS у Вашому улюбленому кольорі.

Ми прислухалися до ваших порад та створили альтернативні кольори для DM1 FPS. Завдяки цьому кожен зможе  обрати мишку, яку захоче! Оберіть червоний колір, якщо Ви любитель динамічної гри без затримок і не шукаєте компромісів! Ocean Blue є чудовим вибором для майстрів самоконтролю, ідеально підходить для всіх снайперів, для яких AWP - це зброя №1! Noir - це миша для тих, хто шукає ідеальне поєднання естетики та елегантності. Blizzard White -  вибір тих, хто цінує простоту та вишуканість. Оберіть один з чотирьох доступних варіантів і насолоджуйтеся геймплеєм на найвищому рівні завдяки DM1 FPS!

Налаштуй її під себе

DM1 FPS також має спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить Вам зробити ще більше. Завдяки чому Ви можете вільно налаштовувати свою мишку. Змініть частоту оновлення, налаштуйте DPI або колір підсвічування. Це і багато іншого доступно в програмному забезпеченні для миші DM1 FPS!

DM1 FPS - створений для гравців FPS

DM1 FPS - це миша, яка подарує унікальний досвід для кожного маніяка популярних шутерів. Швидко, точно, без обмежень - це найновіша миша від сімейства Dream Machines. Найкращий сенсор, надійні перемикачі та унікальний кабель, не тільки забезпечать найкращий контроль і швидкість, але і найвищий комфорт під час динамічних ігор. Перевірте і переконайтесь, що це таке, грати на найкращому обладнанню для геймерів!

Model DM1 FPS MOUSE
Наявність На складі
Ціна 1799 UAH
Специфікація
Максимальна швидкість 7.0 m/s
Частота відгуку 1000 Hz
Управління 6 Кнопки + Scroll
Сенсор Оптичний PMW3389
USB Позолочений
DPI 400, 800, 2400, 3200, 4800, 16000
(LOD) Дистанція відриву ~1.8 mm
Ліва кнопка Huano 20.000.000 Натискань
Права кнопка Huano 20.000.000 Натискань
Бокові кнопки 3.000.000 Натискань
Скролл TTC 20.000.000 Натискань
Розмір 126 x 68 x 39 mm
Вага 83 g (Без кабелю)
Кабель shoelace cable (1.8m)
Покриття Noir, Blizzard White - Матовий, Ocean Blue, Blood Red - Глянцевий
Підсвічування Scroll
Вміст Мишка, Інструкція, Додаткові слайдери