Створена для переможців.

DM1 FPS blood red

Купити зараз

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

Розроблена для найкращих від найкращих.

Наші продукти використовують гравці всього світу. Ми завжди намагалися створити миші, які будуть універсальними та незалежно від ігор в які Ви граєте, дозволять отримати найкращі результати. Цього разу ми рішилися на щось інше. Ми створили мишу для гравців FPS. Це гризун, метою якого є ціль, бути найкращою ігровою мишкою для всіх тих, хто грає такі ігри, як Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six, Call of Duty, Battlefield, Players Unknown BattleGround або Overwatch. Для цього ми повністю переробили наші компоненти та вибирали ті, які за словами гравців найкраще підходять для стрільби.

Сенсор що створений для хедшотів!

Націлитися, натиснути, забрати фраг. Це так просто і водночас диявольно складно. Використовуючи один з найкращих сенсорів, доступних на ринку PixArt 3389, більша кількість фрагів ще ніколи не була такою простою. Досягніть ваших цілей з новим DM1 FPS.

Обери свій колір- грай на DM1 FPS в улюбленому кольорі.

Ми прислухалися до ваших побажань і створили альтернативні кольори для DM1 FPS. Завдяки цьому кожен може обрати мишку, яку сам захоче! Оберіть колір Blood Red, якщо ви любитель динамічної гри без компромісів! Ocean Blue - це колір для фанів самоконтролю, ідеально підійде для кожного снайпера і майстра AWP! Онікс Black - миша для тих, хто шукає ідеального поєднання естетики та елегантності. Pearl White - вибір того, хто цінує простоту і витонченість. Raven Black - це варіант для кожного, хто воліє класику. Smoke Grey - для любителів новинок і нестандартних кольорів. Оберіть один із доступних шести варіантів і насолоджуйся грою на новому рівні завдяки DM1 FPS!

Специфікації

model
dm1 fps blood red
Color
Ціна
Купити зараз
Максимальна швидкість
7.0 м/с
Частота відгуку
1000 Гц
Перемикачі
7+ scroll
Сенсор
Оптичний PMW3389
USB
Позолочений
DPI
400, 800, 2400, 3200, 4800, 16000
LOD (lift off distance)
~1.8 мм
Ліва кнопка
Huano 20.000.000 натискань
Права кнопка
Huano 20.000.000 натискань
Бокові кнопки
3.000.000 натискань
Scroll
TTC 20.000.000 натискань
Розмір
126 x 68 x 39 мм
Вага
83 Грам (без кабелю)
Кабель
Кабель-шнурівка (1.8 м)
Покриття
Raven Black, Smoke Grey, Noir, Blizzard White - матові, Ocean Blue, Blood Red, Pearl White, Onyx Black – глянцеві
Підсвічування
Скрол
Вміст
Мишка, інструкція, додаткові ніжки