Вам подобається DM2 Comfy? Разом з нашою командою експертів, ми працювали над оновленням DM2 Comfy, яка, на думку багатьох гравців, була продуктом, близьким до ідеалу. Відмінна форма, чудовий сенсор та ідеальний кабель. Ця комбінація забезпечила безпроблемну, багатогодинну гру і улюблені ігри. Як вдосконалити те, що і так чудово працює?

Ми вирішили залишити форму корпуса, який Вам так сподобався. Саме ця форма забезпечує повний комфорт для руки, що є незамінним під час найбільш інтенсивних ігор. Матеріал найвищої якості гарантує, що навіть через кілька місяців миша виглядатиме чудово. Ми знаємо, що для геймерів важливо не лише, як працює миша, а також те, як вона виглядає, тому під час розробки DM2 Comfy наші фахівці провели довгі години, розробляючи і тестуючи ідеальну форму відповідно до вимог геймерів. Тому ця форма залишається і в мишці DM2 Comfy S.

Найважливішою зміною від свого попередника в версії S, безумовно, є сенсор, який є серцем всієї миші. Фірма PixArt - це гарантія найвищої якості сенсорів, що на даний момент присутні на ринку. Інакше й бути не могло, і відповідно до ваших пропозицій, ми обрали версію PixArt3360, яка забезпечує максимальну точність під час гри. Відтепер Starcraft, Warhammer або Civilization, будуть приносити Вам задоволення на зовсім іншому рівні. DM2 Comfy S це новий рівень гри в стратегії!

Проте відмінна форма, ідеальний сенсор - це не все, що забезпечує гру на найвищому рівні. Не можна забувати про перемикачі, які настільки ж важливі, як і інші компоненти. Ми вирішили обрати компанію Omron. Це компанія, що завжди забезпечує найвищу якість і надійність. Перемикачі Omron здатні витримати до 20 мільйонів кліків, що гарантує їх довговічність протягом багатьох років. Бо гравці очікують від нас не тільки найвищу якість, але й найвищу міцність і витривалість, а перемикачі Omron відповідають цим умовам. Вже більше ніколи Вам не доведеться турбуватися про те, що перемикачі перестануть працювати. DM2 Comfy S - найкраще рішення для кожного гравця.

Стратегії змушують гравця не тільки бути надзвичайно точним, але й над швидким . Під час динамічного поєдинку ми часто робимо десятки рухів миші на екрані, щоб дати всі відповідні вказівки для армії. Захист, атака, створення нових одиниць або розширення вашого міста, все це відбувається одночасно під час онлайн-ігор. З огляду на це, ми вирішили розігнати стандартну швидкість сенсора PixArt3360. Завдяки цьому у DM2 Comfy S Ви зможете отримати запаморочливу швидкість 7М/с. Така швидкість дозволить Вам отримати перевагу над кожним гравцем, незалежно від того, чи мова йде про стратегії, чи про інші гри, такі як Counter Strike або Battlefield.

Кращий сенсор дозволяє досягнути більшого DPI. Порівнюючи до попередника, в новому сенсорі гігантський стрибок з максимального DPI в 5000 до 12000 DPI. Відтепер кожен знайде щось для себе. DM2 Comfy S пропонує 6 режимів DPI, що змінюються за допомогою кнопок, встановлених під колесом прокрутки. Доступні значення 400/800/1600/2400/4800/12000. Просто натисніть одну кнопку!

Lift of Distance - іншими словами, відстань між мишкою і поверхнею стола або килимка. Для більшості гравців, чим нижче LOD, тим краще, і відповідно до ваших рекомендацій ми встановлюємо його на рівні 1,8 мм. Більше ніяких випадкових рухів миші. Тепер у Вас є все, повна точність і контроль. Надсилайте свої війська саме туди, де Ви планували. Завдяки ідеальному плану та безпрецедентної точності, Ви зможете перемогти будь-якого ворога. DM2 Comfy S - найкращий друг будь-якого стратега!

Безперечно, кабель є важливим елементом провідної миші. Ми обрали плетений кабель довжиною 180 сантиметрів. Багато гравців вважають, що цей вид кабелю є найбільш міцним і забезпечує найдовше життя для миші. Майже два метри дадуть повний комфорт усім гравцям, навіть тим, хто любить грати на гігантських майданчиках, таких як DM Pad XXL.

DM2 Comfy S - це миша для справжніх шанувальників стратегії. Ідеальна форма, сенсаційний сенсор, який не тільки забезпечує відмінну точність, а й завдяки використанню модифікованої версії сенсора, гарантує диявольську швидкість, що забезпечить перевагу над іншими гравцями. Ця миша є мрією кожного гравця в Starcraft, Warhammer або інші хіти, як PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS або Fortnite. Отримайте задоволення на абсолютно іншому рівні завдяки DM2 Comfy S!

Обери ідеальні налаштування

Завдяки спеціальному програмному забезпеченню, ви можете повністю налаштувати свою DM2 Comfy S під свої потреби. Змініть частоту оновлення, DPI або колір підсвітки. Це та багато іншого можна змінити на декілька секунд.

Model DM2 COMFY S MOUSE
Ціна 899 UAH
Специфікації
Максимальна швидкість 7.0 m/s
Частота відгуку 1000 Hz
Перемикачі 6 Кнопки + Scroll
Сенсор Оптичний PMW3360
USB Позолочений
DPI 400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000
(LOD) Дистанція відриву ~1.8 mm
Ліва кнопка Omron 20.000.000 натискань
Права кнопка Omron 20.000.000 натискань
Скролл TTC 20.000.000 натискань
Розмір 131 х 84 х 39 mm
Вага 94 g (Без кабелю)
Кабель Плетений шнур (1.8 m)
Підсвічування DM logo
Покриття Матовий
Вміст Мишка, інструкція , Додаткові слайдери