Ця продуктова лінійка розроблена спеціально для геймерів. У цих пристроях використані компоненти найвищої якості. Ноутбуки серії G характеризуються неперевершеною продуктивністю відеокарт і ефективністю процесорів. Візьміть ноутбук з собою, щоб грати в улюблені комп'ютерні ігри де б ви не знаходилися.

Kaby Lake - назва процесорів Intel, призначених для найсучасніших ігор. Усі найвимогливіші завдання - підтримка високого розділення та 3D графіків, багатозадачність, мультимедіа - обробляються процесорами Intel Core i7-7700HQ надзвичайно ефективно. Процесори Intel Core i7-7700HQ розроблені на техпроцесі 14 нм мікроархітектури Kaby Lake. До переваг цієї інноваційної розробки можна віднести зниження енергоспоживання, при якому забезпечується більш висока ефективність в порівнянню з попереднім поколінням процесорів. Це означає, що грати й працювати стало ще комфортніше. Процесори Intel допоможуть вам відчути найліпші моменти ігрового процесу!

Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB обладнана інноваційними ігровими технологіями, наприклад NVIDIA PhysX і GeForce Experience TXAA, що робить її ідеальним вибором для найсучасніших ігор на високих розширеннях. За підтримки технології NVIDIA Battery Boost, механізм без втручання користувача, автоматично взаємодіє не лише з графічною системою, але й з іншими "залізними" складовими ноутбука. Таким чином, динамічно підлаштовуючи продуктивність GPU, режим Battery Boost забезпечує постійну потужність для плавного ігрового процесу при роботі ноутбука від батареї.

При такому високому розширенню, що забезпечує формат FHD (1920x1080), вам стають доступні практично всі найдрібніші деталі з високою якістю промальовування. Різниця буде помітна навіть при перегляді улюбленого серіалу. На сьогодні важко представити якісний ігровий ноутбук із розширення меншим, ніж Full HD.

Як часто ви стикалися з ситуацією, при якій перегляд улюбленого фільму, або ігрова сесія ставали практично неможливими через відблиски на моніторі? З нашими ноутбуками ця проблема залишається у минулому! Матові дисплеї забезпечують чудові умови для роботи, навіть за наявності яскравого природного або штучного освітлення. Слід теж зазначити, що матові поверхні екранів менше впливають на втому органів зору, що вкрай важливо під час багатогодинних ігрових баталій.

Завдяки порту M.2 та SSD - накопичувачу, підключеному через нього, швидкість читання й запису даних тепер набагато вища, ніж раніше. У порівнянні з традиційними жорсткими дисками, швидкості читання та запису даних приблизно у 4 рази вище. Ряд моделей SSD накопичувачів може працювати ще швидше, дозволяючи копіювати дані зі швидкостями в декілька тисяч МБ/сек.

Ви можете встановити найшвидші на світі модулі оперативної пам'яті формату SO - DIMM прямісінько до своїх ноутбуків. Найважливішою перевагою модулів пам'яті є архітектура DDR4, що забезпечує приріст продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням пам'яті DDR3. Модулі пам'яті 8GB DDR4 2133MHz CL15, встановлені в наших стандартних конфігураціях, споживають до 20% менше енергії в порівнянні з архітектурою DDR3 (за даними компанії Crucial).

Найкраща якість звучання, об'ємний звук або навіть вдосконалена робота з мікрофоном - це лише деякі з багатьох переваг цього чудового додатка від Creative.

Система охолодження ноутбука є одним з найважливіших параметрів, якими керуються геймери при виборі нової ігрової машини. Беручи це до уваги, системи охолодження в наших продуктах спроектовані так, щоб забезпечувати нижчі температури в порівнянні з продуктами конкурентів.

Попри високу продуктивність, ноутбук G1050-15UA20_Refurbished досить легкий і компактний настільки, щоб завжди ви могли брати його з собою. Якщо ви шукаєте ідеальний компроміс між продуктивністю та розмірами, то створений спеціально для вас!

Технічні характеристики


Model

G1050-15UA20_Refurbished

Ціна

19999 UAH

Дисплей

LED дисплей, з роздільною здатність FHD/QHD 16:9. Екран матовий, що дозволяє працювати скрізь, де Ви захочете.15.6" FHD (1920x1080) 16:9 panel Matte

Відеокарта

NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB

Процесор

Чотирьох-ядро Восьми-Потоки Intel Core i7-7700HQ (7 генерація "Kaby Lake")

Чіпсет

Intel HM175 Express Chipset

RAM


8GB DDR4 2133MHz CL15

SATA


1TB 5400 rpm


M.2


120GB M.2 SSD


Клавіатура

White Illuminated full size keyboard with numeric pad

Звук

Hi-Def - Sound Blaster™ Cinema 3

LAN / WLAN

Gigabit Lan
INTEL WLAN + BT

Порти

2 x USB 3.0 ports/ 1x USB Type C
1 x HDMI output port (with HDCP)
1 x Headphone jack
1 x Microphone jack
6-in-1 Card reader


На підставі

Clevo N850HJ

Розмір і вага

378(W) X 267(D) X 26.9(H)mm, ~2.3Kg

Більше інформації

Kensington Lock
Intel PTT
2.0M FHD video camera

Операційна система

Немає операційної системи

Гарантія

1 год гарантии