ІНСТАЛЯЦІЯ РОЗБЛОКОВАНОГО VBIOS ВІД PREMA

• Інсталяція vBIOS на наших ноутбуках досить проста річь, необхідно пройти лише декілька кроків. Будь ласка, ознайомтеся з наступною інформацією перед інсталяцією:

1. Будь ласка, здійснюйте інсталяцію тільки на пристроях, придбаних безпосередньо у Dream Machines або у наших офіційних представників. Звертайте увагу на модель Вашого графічного процесора (наприклад GTX1060 та GTX1070 матимуть різні vBIOS і неправильний інсталятор може пошкодити графічний процесор).

2. Якщо Ви здійснюєте інсталяцію на G - series, графічний процесор Nvidia має бути активований в процесі оновлення (це робиться через GPU - Z). У кожному графічному процесорі є два налаштування vBIOSa: MSHYBRID і DISCRETE. Тут все просто. Якщо ноутбук встановлений на DISCRETE, відповідно встановлюється DISCRETE. Для X - series ситуація ще простіша, оскільки завжди використовується відповідний графічний процесор і відсутній ручний вибір налаштувань, на відміну від G — series.

3. Створіть резервну копію вашого vBIOS, перш ніж встановлювати змінений BIOS(ми рекомендуємо використати GPU - Z з вибраною опцією Save vBIOS).

4. Під час інсталяції ноутбук має бути завжди підключений до розетки.

5. Завжди читайте інструкції, що йдуть в комплекті з vBIOS

6. Все досить просто. В X - series та G - series(у режимі DISCRETE), будь ласка, знайдіть файл ModMe.bat та двічі натисніть на нього. Прочитайте всю інформацію, що з`явилася на екрані і якщо все гаразд, натисніть "Y", це запустить процес інсталяції. Через деякий час повинен з`явитися напис "update successful", що означає закінчення інсталяції. Закрийте діалогове вікно та перезавантажте ноутбук. Ви успішно розблоковували Ваш vBIOS.

7. Процедура інсталяції досить проста, але неправильні кроки можуть привести ноутбук до серйозних ушкоджень! Ми не рекомендуємо проводити установку, якщо Ви не знайомі з подібними процесами на комп`ютері. При виникненні складнощів, будь ласка, звертайтеся до нас і ми постараємося допомогти Вам.