Це машина переможця. Дозвольте собі гру найвищої якості при повній деталізації і гладкості геймплею. Найпотужніші карти, процесори і унікальні рішення для охолодження. Ви знайдете все це в ноутбуках Dream Machines!

Новий рівень графіки


Відеокарта серії NVIDIA GeForce® GTX забезпечує найкращі враження від ігри на ноутбуках Dream Machines. Це потужність, як змінює всі правила гри. Інноваційна геймінг технологія. Нові враження від 4K розширення та технології HDR, а також повне занурення у світ віртуальної реальності. Це новий рівень геймінгу разом з Dream Machines.

Серія
Архітектура
Память

Розкрийте справжню потужність ноутбука


Нове, 4 покоління процесорів AMD Ryzen – це 8 ядер , які забезпечують не тільки новий рівень потужності та швидкості, а й вдвічі більшу енергоефективність в порівняння до попереднього покоління. Справжній прорив оптимізації. Дозвольте собі новий рівень геймінгу завдяки AMD. Абсолютна потужність без обмежень - це 4 покоління AMD.

до
GHz
0
0
Серія
в режимі Turbo Core
Ядер
Потоків

Нове покоління пам'яті


У наших ноутбуках у Вас є можливість мати найшвидшу доступну пам'ять на комп'ютерному ринку. Її найбільша перевага полягає в тому, що вона працює на новітній технології SO-DIMM, швидкість якої вражає. Отримайте найбільшу продуктивність в ноутбуках Dream Machines з підтримкою передової пам'яті DD4.
Швидкість
Технологія
Напруга
SO-DIMM
1.2V

Прискорення даних


Швидший запуск операційної системи і програм. Швидше завантаження ваших улюблених ігор. Ударостійка конструкція, порівнюючи до звичайних HDD. Це переваги використання SSD, які не тільки забезпечують в кілька разів більшу швидкість, ніж жорсткі диски, але також завдяки своїй технології є більш стійкими, ніж жорсткі диски. Ваші дані працюють швидше, безпечніше, а головне – значно покращують зручність роботи на Вашому ноутбуці.
Швидкість зчитування і запису
Формат диску
Продуктивність
До 3500 Мб/с
M.2
Навіть 30х швидший ніж HDD

Dream Cooling – щоб було холодніше

Ми знаємо, що для кожного геймера охолодження є одним з ключових аспектів під час вибору ігрового ноутбука. Ось чому, беручи це під увагу, була розроблена система охолодження Dream Cooling, завдяки використанню кращих теплових трубок, вона дозволяє досягти набагато нижчих температур, ніж конкуренція. Більше жодних високих температур і перегрівів компонентів, завдяки Dream Cooling Ваш ноутбук буде працювати без проблем і без компромісів! Якщо Вам потрібно ще більше знизити температуру, Ви можете вибрати спеціальну термопровідну пасту, або ж замовити Скальпування процесора, що допоможе понизити температуру навіть на кількадесят градусів.
Технічні характеристики
Інформація про модель
Модель
Модель Clevo
Ціна
$0.00
Екран
Розмір
Безрамковий екран
Розширення
Тип екрану
Частота оновлення
GPU
GPU
Можливість апгрейду
Процесор
CPU
Кількість Ядер/Потоків
Швидкість CPU
Можливість апгрейду
Материнська плата
Чіпсет
RAM
Максимальна кількість RAM
Слоти RAM (Всі/Доступні)
Зберігання
Роз'єм SATA
Cлоти SATA (Всі/Доступні)
Роз'єм M.2
Слоти M.2 (Всі/Доступні)
Мережа
LAN
WLAN
Корпус
Тип клавіатури
Мова клавіатури
Відеокамера
Розмір
Вага
Звук
Звук
Sound Blaster
Аудіо роз'єми
Порти
USB/ThunderBolt
Display Port
HDMI
Додатково
Потужність
Потужність
Батарея