DM3 mini

 • Один з найкращих кіберспортивних сенсорів PixArt 3360
 • Екстремально легка, вагою лише 77 грамів
 • Нові фішки Plug&Change
 • Створена як під ліву, так і під праву руку

Повний спектр DPI в DM3 mini

Наш надновий гризун може працювати з розширенням навіть 12 000 DPI. Дякуючи DM3 mini, ми можемо бути впевненні – кожен геймер знайде те, що буде найбільш для нього пасувати. Неважливо, граєте ви на 400 чи на 12 000 DPI, DM3 mini власноруч прилаштується до вашого ігрового стилю!

Як ніколи легка, як завжди точна

Наша остання модель DM1 PRO S, вже входить до списку надлегких ігрових гаджетів на ринку, DM3 mini зближується до ваги пір'я – лише 77 грамів! Завдяки такому показнику, ви практично не відчуєте її ваги під час гри, більше того вона завжди буде продовженням вашої руки. Багатогодинна гра ще ніколи не була такою легкою та приємною. Легкість та свобода – ознаки, що відзначають цю модель серед інших геймерських гризунів. DM3 mini - здійснення мрій всіх фанів кіберспорту!

Фішка схована в деталях

Крім всіх технічних нововведень, ми додали кілька нових додаткових функцій для нашого гризуна. Спеціально для всіх фанів конфігурацій, кастомізацій та налаштувань. Вже зараз ми пропонуємо повністю нове рішення для всіх фанів шутерів - Налаштування на льоту! Достатньо натиснути відповідні кнопки (список нижче) та під'єднати мишку - нові налаштування будуть встановлені! Ми гарантуємо, ви закохаєтесь в DM3 mini!

Налаштуй гризуна під себе

Ми б не були собою, якби не підготували для вас дещо винятково особливе! DM3 mini - не тільки топовий сенсор, легкість та точність! Перш за все, DM3 mini - це мікро розстановка та чіткі механічні налаштування, що тепер доступні в цій моделі. Ви можете змінити LOD, Polling Rate, або налаштувати DPI за допомогою всього двох кліків. Свобода була створена наново - завдяки DM3 mini!

Specification

Model DM3 mini MOUSE
Наявність Немає на складі
Специфікація
Максимальна швидкість 6.35 м/c
Частота відгуку 500/1000 Гц
Хвати Долонний, кігтьовий, змішаний
Кількість кнопок 3+Колесико
Тип перемикачів Omron 20 мільйонів кліків
Сенсор PixArt 3360
DPI 6 режимів
Розмір 118 x 64 x 37 mm
Вага 77 грамів
Довжина кабелю 1.8 м
Підсвічування DM logo
Покриття Матовий
Вміст Інструкція, Додаткові слайдери, Мишка DM3 mini

Створена кіберспортсменами

Ми співпрацюємо з професійними геймерами, для того, щоб бути впевненими, що ідеально підходить для геймінгу, особливо для жанру шутерів.

Сенсор для геймерів

У DM3 mini ви знайдете один с найкращих оптичних сенсорів - абсолютно новий рівень геймінгу.

Plug&Change

Використовуйте комбінації клавіш для налаштування LOD, polling rate та багато інших. Легко та просто!

Легка як пір'їнка, швидка як Феррарі

Dream Machines з гордістю презентує наднову мишку з сімейства геймерських гризунів! DM3 mini – здійснення мрій усіх геймерів, що шукали більш компактну, ще більш швидку та більш легку версію DM1 PRO S. DM3 mini – мишка, що забезпечить тотальний контроль, комфорт, більш того озброєна найкращими компонентами на світовому ринку.

Компактна та приголомшуюча!

Якщо ви шукаєте ідеальне геймерське рішення, а більшість моделей слабо пасує вашій долоні – час на DM3 mini! DM3 – ідеальний тіммейт під час гри в Counter Strike Global Offensive та League of Legends. Ми озброїли її найкращим на ринку сенсором PIXART 3360 – гарантія того, що гризун перевершить усі очікування навіть найбільш вимогливих геймерів. Мишка дозволить досягти блискавичної швидкості в 7 м/с! І нехай буде гейм!

Перемикачі Omron - гарантія надвисокої якості!

Ми знаємо, дуже важливо, щоб мишка була надзвичайно швидкою та точною, але ще більш важливо, щоб ваш гризун не підвів вас в найбільш відповідальний момент. Для того, щоб ви мали повну впевненість та спокій, ми встановили в DM3 mini перевірені часом та признані кіберспортсменами перемикачі від компанії Omron, що гарантують 20 мільйонів кліків!

Налаштуй гризуна під себе

Ми б не були собою, якби не підготували для вас дещо винятково особливе! DM3 mini - не тільки топовий сенсор, легкість та точність! Перш за все, DM3 mini - це мікро розстановка та чіткі механічні налаштування, що тепер доступні в цій моделі. Ви можете змінити LOD, polling Rate, або налаштувати DPI за допомогою всього двох кліків. Свобода була створена наново - завдяки DM3 mini!

Новий, ще більш еластичний кабель!

Для DM3 mini ми вирішили додати новий, ще більш еластичний кабель, що дасть вам більше свободи дій. Завдяки оптимальній довжині кабелю, цілих 180 см, ми впевненні, що абсолютно всі геймери, навіть ті, що використовують величезний DM PAD XL, без проблем зможуть грати та вигравати сотні раундів!

Фічі DM3 mini

Налаштування, які встановлюються утриманням клавіш безпосередньо під час підключення до комп'ютера:

 1. 1. Polling rate 500/1000Hz - натиснути ЛКМ + ПКМ (стандартно polling rate - 1000hz)
 2. 2. Налаштування DPI : 500/600/1000/1200/1400/1800 || 400/800/1600/2400/4800/12000 - натиснути DPI + ЛКМ (стандартний режим dpi- 400/800/1600/2400/4800/12000)
 3. 3. Режим роботи Ліво / Право (Ліва кнопка миші змінюється місцем з правою) - натиснути DPI + ПКМ (стандартно - режим роботи для правої руки)
 4. 4. LOD (lift of distance) налаштування на 1.8 мм - натиснути кнопку SCROLL + ЛКМ (стандартно - LOD 1.8 мм)
 5. 5. LOD (lift of distance) налаштування на 2.4 мм - натиснути кнопку SCROLL + ПКМ

Налаштування, які встановлюються під час того, коли мишка підключена до комп'ютера:

 1. Підсвітка логотипа LED: 6 варіантів - одночасне натискання кнопки dpi та кнопки scroll:
 2. 1. відключений LED
 3. 2. червоний LED
 4. 3. голубий LED
 5. 4. зелений LED
 6. 5. рожевий LED