ДОВГОЖДАНИЙ КІБЕРСПОРТИВНИЙ АПГРЕЙД

Ми дуже старались, створюючи для вас мишку DM1 Pro. Тепер ми з гордістю представляємо вашій увазі мишку DM1 Pro S! Наші клієнти неодноразово запитували нас про модернізовану версію неймовірно популярної DM1 Pro, нарешті ви можете її придбати! Ми взяли все найкраще, що було в DM1 Pro й поліпшили відповідно до ваших відгуків і побажань. Ви просто закохаєтеся в цього гризуна! Зрозуміло, найзначнішим поліпшенням став наш новий сенсор. Ми знаємо з яким нетерпінням всі чекали ігрову мишу, обладнану сенсором 3360, і ось, ми створили її для вас в Dream Machines. Сенсор 3360 абсолютно досконалий - признаний кіберспортсменами. Окрім збільшеної до 7 м/с швидкості переміщення, ми підвищили максимальний DPI до 12,000. Ми впевнені, що наш новий поліпшений сенсор перевершить ваші найсміливіші очікування. Але це ще не все. В порівнянні з попереднім поколінням, ви можете використати новий сенсор 3360 на значно більшій кількості різних видів поверхні. Алгоритм побудови зображення настільки точний, що сенсор бездоганно працює навіть на полірованих поверхнях. Окрім цього, тонкі налаштування DM1 Pro S дозволяють їй ідеально точно повторювати ваші рухи навіть при швидкому відриві або опусканні миші (у тому числі й під кутом). Різкі рухи більше не проблема! Мишка дає вам точність та контроль, на які ви завжди можете покластися - ідеально навіть для кіберспорту.

Попри легкість DM1 Pro ми зробили все можливе, щоб трохи знизити вагу DM1 Pro S. Ми знаємо, що наші геймери цінують в миші максимальну легкість, тому ми повністю переробили внутрішню плату, використовуючи новітні технології та найлегші матеріали. Тепер ігровий процес став ще зручніший ніж раніше.

Після беззастережного успіху миші DM1 Pro ми розуміли, що побити її рекорди буде непросто. Ми не зупинилися лише на заміні сенсора. Спираючись на відгуки та побажання наших користувачів в DM1 Pro S ми додали й змінили безліч налаштувань. Кожен наш продукт, а особливо DM1 Pro S, пройшов багатогодинні дослідження та випробування для того, щоб задовольнити усі потреби гравців. Наша команда проектувальників почала розробляти цю нову мишку навіть до виходу DM1 Pro, що важливо, час був згаяний не даремно. Ми налаштували "начинку" так, щоб взагалі уникнути яких-небудь лагів. На додаток до цього, ми повністю змінили розташування транзисторів і ланцюгів на платі для максимальної оптимізації роботи миші. Як і в DM1 Pro, ми встановили частоту звернення в 1000Гц і дистанцію відриву в 1,8-2,0 мм. В цілому, DM1 Pro S оптимально обладнана всіма інструментами, необхідними для перемоги на найбільших турнірах.

ДИСТАНЦІЯ ВІДРИВУ, АКСЕЛЕРАЦІЯ, АВТОКОРЕКЦІЯ РУХУ КУРСОРА, ЗГЛАДЖУВАННЯ Ці характеристики залишилися такими ж, як в DM1 Pro і DM2 Comfy, тому наші віддані користувачі вже знайомі з ними. Проте, для новачків, із задоволенням повторимо.

Дистанція відриву. Ми оптимально налаштували цей параметр для ігрового процесу, ідеальним виявилось значення в 1,8 мм. Будь цей допуск вищий, ви б не були застраховані від руху курсора в найвідповідальніший момент. Ми хочемо, щоб ви з легкістю контролювали абсолютно все, що відбувається в грі.

АКСЕЛЕРАЦІЯ Відключена. Чому? Відповідь проста! Ця опція корисна при роботі з офісними програмами, коли важливо швидко переміщати курсор з центру монітора до його краю. Безумовно, це зручно для згортання вікна, але для гравців - означає зниження влучності. Ви просто не можете передбачити де буде знаходитись приціл при швидкому русі мишею по килимку. Це зовсім не те, що треба, коли на кону перемога.

АВТОКОРЕКЦІЯ РУХУ КУРСОРА Так само відключена. Як і у випадку з акселерацією, ця функція корисна, наприклад, для користувачів графічного редактора Paint, оскільки вона може допомогти намалювати пряму лінію. Проте, якщо ви геймер, то точний відгук курсора на щонайменший рух миші вправо або вліво може зіграти критичну роль.

ЗГЛАДЖУВАННЯ Максимально знижено. Це ще одна функція, що інтерполює ваші рухи, щоб замаскувати лаги сенсора. Пригальмовування в нашій миші зведене до нуля, тому повноцінна функція згладжування просто не має сенсу. Простіше кажучи, ви не помітите нічого, окрім абсолютно точної передачі на екран рухів вашої миші по килимку.

Ця мишка неймовірно швидка. Вона працює на швидкості 7,0 М/с, що швидше за будь-кого надшвидкого геймера. Цей показник майже в два рази вище ніж у DM1 Pro. Тепер будь-хто, хто раніше думав, що може рухатися швидше за сенсор, зіткнеться з нереально складним завданням. Слабо?

Деякі люблять пишатись тим, наскільки великий у них DPI. Ми розуміємо, що можливо, цей параметр не найважливіший з усіх, але все-таки нам подобається про нього розповідати. З DM1 Pro S ми даємо вам можливість хвалитися, що ваша миша володіє карколомним DPI в 12,000. Насолоджуйтеся!

Ми зберегли матове гумове покриття DM1 Pro, оскільки людям воно подобається. Згідно з відгуками, воно ідеально лежить в руці і забезпечує відмінний хват. Проте, часто зустрічалися побажання про глянцеве виконання. Ймовірно, люди хотіли дивувати друзів гладкою і сяючою поверхнею своєї миші, а може гладкий корпус зручніше чистити. У будь-якому випадку, тепер ми раді запропонувати вам обидва варіанти виконання на вибір.

Ви можете замовити DM1 Pro S з чорним матовим або глянцевим покриттям. Ми, наприклад, однаково сильно любимо обидва варіанти, ви можете купити по одній кожного виду, якщо є бажання і можливість.

Великі тефлонові слайдери, як і раніше, на місці для збереження повного контролю над процесом гри. Ми знаємо, що інтенсивне використання може привести до зносу й стирання тефлонових ніжок. Ми потурбувалися про це та укомплектували кожну DM1 Pro S додатковим набором слайдерів. Іноді запасні компоненти можуть припасти дуже до речі, адже трапляється всяке.

Ми в Dream Machines, хотіли б поговорити про кабель. Ми неодноразово чули, що деякі гравці віддають перевагу не плетеному шнуру. Ми провели випробування обидвох видів та плетений виявився значно довговічніший. Цього разу ми вирішили використати максимально м'який витий шнур, оскільки це стало оптимальним компромісом між високою міцністю і свободою руху гравця. Так само, наш позолочений USB роз'єм, як і раніше забезпечує чудове з'єднання. Довжина кабелю складає 1,8м.

Так, так і є, ми вас почули. Нам говорили, що скролл був занадто жорстким і ми замінили середню кнопку на аналогічну лівій та правій кнопкам на 20 мільйонів кліків! Тепер ми точно задовольнили навіть найвимогливіших клікерів.

І не хвилюйтесь, всі були настільки задоволені лівою та правою кнопками миші, що ми залишили в новій миші ті самі прекрасні перемикачі Omron на 20 мільйонів кліків. Хтось говорив, що ці кнопки при натисненні звучать по-різному, але чесно кажучи, вони абсолютно ідентичні й оснащені однаковими перемикачами. Насолоджуйтеся!

DM1 Pro S - це продукт Dream Machines 2016 року преміум-класу! Нам дуже подобалася миша DM1 Pro та тепер ми зробили її ще краще. Ми сподіваємося, що ви полюбите її так само, як ми. Хочемо сказати, що дуже цінуємо ваші коментарі та будь-який зворотній зв'язок в справах DM1 Pro. Спасибі всім, хто допомагав нам проектувати видатну DM1 Pro S. Будь ласка, не соромтеся з дифірамбами!

Unlock new opportunities

The DM1 Pro S software opens up a full range of modifications. From now on you can change your DPI to the way you like it. Is polling rate too high by default? It's easy, change it with two clicks. Do you have your favorite color that is not on the mouse or is assigned to another DPI? No problem! The new software, a completely new experience.

Завантажити
Model DM1 PRO S MOUSE
Наявність Немає на складі
Ціна 0 UAH
Специфікації
Максимальна швидкість 7.0 m/s
Частота відгуку 1000 Hz
Перемикачі 6 Кнопки + Scroll
Сенсор Оптичний PMW3360
USB Позолочений
DPI 400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000
(LOD) Дистанція відриву ~1.8-2.0 mm
Ліва кнопка Omron 20.000.000 натискань
Права кнопка Omron 20.000.000 натискань
Скролл TTC 20.000.000 натискань
Розмір 126 x 68 x 39 mm
Вага 85 g (Без кабелю)
Кабель Плетений шнур (1.8 m)
Підсвічування DM logo
Покриття Матовий
Вміст Мишка, інструкція, Додаткові слайдери